Reference

Kontakt
...
TOP EKOS s.r.o.
Nákup a přeprava komodit

Společnost TOP EKOS s.r.o. se zabývá výhradně exportem zemědělských komodit a agrárních produktů na zahraniční evropské trhy a maximální optimalizací exportních příležitostí pro tuzemské prvovýrobce a obchodní společnosti.

Přejít na web
...
CEMEX s.r.o.
Přední světový výrobce betonových směsí

CEMEX je přední světový výrobce a dodavatel čerstvých betonových směsí, lehce zhutnitelných a samozhutnitelných betonů, cementových izolačních a výplňových litých směsí, vymývaných betonů a dalších speciálních produktů. V České republice CEMEX provozuje 74 betonáren.

Přejít na web
...
EUROVIA CS, a. s.
Stavební společnost

Společnost EUROVIA CS, patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Stavíme na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností.

Přejít na web
...
DATECH-PRO s.r.o.
Účetní a daňová kancelář

Už přes deset let se ve firmě DATECH – PRO, s.r.o. věnujeme účetním službám, vedení daňové evidence, poskytování poradenství i pořádání odborných školení a seminářů. V Mostě a jeho širokém okolí jsme si za tu dobu stihli najít celou řadu spokojených stálých zákazníků mezi menšími podnikateli i významnými firmami.

Přejít na web